O restauracji

Nasza restauracja jest położona w uroczym i zacisznym zakątku miasta Mielec. Bliska odległość lasu a jednocześnie oddalenie od miejskiego zgiełku zapewnia relaks i wypoczynek w komfortowych warunkach. Dogodna lokalizacja pozwala na swobodny dojazd do restauracji gdzie na naszych gości czeka duży i bezpieczny parking.

Nasi kucharze z wieloletnim stażem serwują pyszne potrawy polskiej gastronomi w nowoczesnej i profesjonalnej kuchni.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjno-bankietowe mogące pomieścić 500 osób oraz bogato zaopatrzony bar. W obydwu salach zapewniamy nagłośnienie, bezprzewodowy mikrofon, profesjonalny projektor, ekran, flipczery jako niezbędne elementy do prowadzenia szkoleń i pokazów.

Restauracja Imperium jest wyposażona w bardzo dobrze przygotowane zaplecze logistyczne i organizacyjne co pozwala nam na pełną realizację oczekiwań naszych klientów. Profesjonalny zespół zapewnia pierwszorzędną organizację i obsługę.

Naszym gościom oferujemy także pokoje noclegowe w atrakcyjnych cenach.

Wesele zorganizowane w Restauracji Imperium Mielec to niezapomniana uroczystość, do której nasi goście chętnie będą wracać w swoich wspomnieniach. Także uroczystości rodzinne, spotkania towarzyskie, bankiety oraz imprezy szkoleniowe dostarczą wiele miłych chwil.

Nasz lokal świadczy dodatkowo usługi cateringowe pod wskazanym przez Państwa adresem, dotyczy to zarówno imprez w kameralnym gronie jak i masowych imprez plenerowych.

Serdecznie zapraszamy!
Restauracja Imperium Mielec