Wesela

Odpowiednia sala weselna to bardzo istotny aspekt wspaniałego wydarzenia, jakim jest ślub. Potrzeba perfekcyjnego przygotowania uroczystości weselnej niejednokrotnie wiąże się z wieloma trudnościami. Często brakuje nam czasu. Obowiązki zawodowe nie pozwalają na dokładne przygotowanie się do tak ważnego wydarzenia. Bywa też i tak, że jesteśmy zagubieni w natłoku spraw, które trzeba zrealizować.

Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników, którzy zawsze doradzą i pomogą przygotować Państwu wymarzoną uroczystość weselną. Podpowiemy jak ułożyć program uroczystości weselnej wraz z propozycjami menu. Możemy także zaproponować kontakt z zespołami muzycznymi oraz wodzirejami, którzy poprowadzą Państwa uroczystość w taki sposób, aby wspomnienia Waszego wesela były zawsze jak najmilsze.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjno-bankietowe mogące pomieścić do nawet 500 osób oraz bogato zaopatrzony bar.

Dogodna lokalizacja pozwala na swobodny dojazd do restauracji gdzie na naszych gości czeka duży i bezpieczny parking.

Naszym gościom oferujemy także pokoje gościnne w atrakcyjnych cenach.

Wesele zorganizowane w Restauracji Imperium Mielec to niezapomniana uroczystość, do której nasi goście chętnie będą wracać w swoich wspomnieniach.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji wesela.
Restauracja Imperium Mielec